صدا و سیما/ بخشدار مرکزی کاشمر گفت: در حین این مراسم که در فضای باز مجاور منزل6 مصدوم حاصل نزاع در مراسم عروسی داماد برپا بود، درگیری کوچکی میان یک رهگذر با یکی از شرکت‌کنندگان در مجلس عروسی رخ داد که به مرور افراد بیشتری وارد این نزاع شدند.
سعید چیتی افزود: در این درگیری 6 جوان و نوجوان به‌وسیله ضربه چاقو زخمی ‌شدند که با حضور عوامل اورژانس ، آنها را به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر اعزام کردند.
وی با تأکید بر اینکه پس از وقوع این نزاع، با حضور عوامل نیروی انتظامی، از ادامه برگزاری مجلس جلوگیری شد، ادامه داد: دو نفر از افراد زخمی به اتاق عمل منتقل شدند و چهار نفر دیگر در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند.
چیتی با اشاره به اینکه مدتی است با برنامه‌ریزی و مدیریتی که در سطح روستاها برای برگزاری مجالس و محافل می‌شود، شاهد اتفاقات ناگوار و وقوع درگیری‌ها نبودیم، بیان کرد: به‌منظور جلوگیری از تنش‌ها و ایجاد مزاحمت برای اهالی روستا، برگزاری مجالس عروسی را که پیش‌ از این در سطح معابر روستا برگزار می‌شد، ممنوع اعلام کردیم و از ساکنین روستاها خواسته‌شده است درصورتی‌که قصد برگزاری جشن عروسی در منازل خود را دارند، نسبت به اخذ مجوز از کلانتری اقدام کنند.