باشگاه خبرنگاران/ ابراهیمی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت و کنترل در شهر‌های نور، ساری و بهشهر متخلفان شکار و صید را دستگیر و ۶۰ رشته دام هوایی را در شهر‌های فریدونکنار و ساری جمع آوری کردند.
او افزود: در بهشهر ماموران یگان حفاظت آبی این شهرستان در حین گشت وکنترل درتالاب میانکاله از دو صیاد غیرمجاز ۱۷۴ قطعه ماهی و ۵۰ رشته تور ماهیگیری کشف و ضبط کردند.
ابراهیمی گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست بهشهر در دو ماموریت جداگانه در منطقه ممنوعه صحرای پاسند و هزارجریب دو متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و لاشه یک طاقه قرقاول دستگیر کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: ماموران یگان حفاظت آبی و پاسگاه شهید شاهکو محلی شهرستان بهشهر ۱۲ باب کومه شکار را تخریب و محیط بانان هزارجریب بهشهر۱۲ عدد تله چوبی زنده گیری پرندگان را جمع آوری کردند.
او با بیان اینکه در نور ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهر (محیط بانی رزن) درحین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و لاشه دو قطعه کبک دستگیر کردند، گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست ساری درحین گشت زنی در حاشیه سد شهید رجایی (سر محیط بانی محمدآباد) یک متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و سایر ادوات شکار دستگیر کردند.
ابراهیمی افزود: ماموران پناهگاه حیات وحش سمسکنده ساری درحین گشت زنی شبانه دریکی از روستا‌های حاشیه این پناهگاه از دو شکارچی غیرمجاز دو قبضه سلاح شکاری کشف وضبط کردند.
او گفت: ماموران پناهگاه حیات وحش سمسکنده ساری درحین گشت زنی درمنطقه قاجارخیل ۳۰ رشته دام هوایی راجمع آوری کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: در عملیات مشترک ماموران یگان حفاظت محیط زیست فریدونکنار، بابلسر و محمودآباد در حاشیه کمربندی شهرستان فریدونکنار ۳۰ رشته دام هوایی صید پرندگان، ۶۰ عدد پایه دام و یک باب کومه صیادی را تخریب و جمع آوری کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9