باشگاه خبرنگاران/ زکریا اشکپور روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در روز جمعه ۱۷ آبان تیم‌های اورژانس مازندران در ۴ حادثه ویژه تصادف در نقاط مختلف استان به ۳۰ زخمی اقدامات پیش بیمارستانی ارائه کردند و همه زخمی‌ها به مراکز درمانی منتقل شدند.
او افزود: در حادثه اول درساعت ۶:۰۴ صبح در جاده کندوان قبل از سیاه بیشه ۷ نفر زخمی شدند که بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند.
اشکپور گفت: در حادثه دوم در ساعت ۱۰:۲۳ در جاده ساری کیاسر ابتدای دارپشت، ۵ نفر زخمی شدند که به درمانگاه کیاسر و بیمارستان امام خمینی (ره) ساری منتقل شدند.
روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: در حادثه سوم در ساعت ۱۱:۳۵ در جاده هراز بعد از تونل تکاور ۱۱ نفر زخمی شدند که به درمانگاه گزنک منتقل شدند.
او گفت: در حادثه چهارم در ساعت ۱۱:۵۳ در منطقه گلوگاه جاده توسکا چشمه ۱۱ نفر زخمی شدند که به بیمارستان ثامن الائمه گلوگاه منتقل شدند.
حوادث ویژه ترافیکی به حوادثی گفته می‌شود که در آن ۵ نفر و بیشتر زخمی شده باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9