ایسنا/با برگزاری ششمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان که با حضور اکثریت اعضا در محل اتاق علی یگانه‌فرد به عنوان رئیس اتاق بازرگانی زنجان انتخاب شد.
در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های غلامحسین جمیلی طی چند سال گذشته با استعفای وی موافقت و با اکثریت آرای هیئت نمایندگان، علی یگانه فرد با ارای هیئت‌نمایندگان به عنوان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان انتخاب شد.
شایان ذکر است که علی یگانه‌فرد پیش از این نیز به عنوان رئیس اتاق بازرگانی زنجان و همچنین نایب رئیس اول در دوره کنونی و عضو هیات نمایندگان ادوار اتاق بازرگانی زنجان و اتاق بازرگانی ایران و نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و ترکیه بوده‌اند.
از سوابق وی می‌توان حضور در شرکت برق منطقه‌ای از سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۶، مدیرعاملی و رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان صنعت برق، تاسیس بیش از ۱۵ شرکت تولیدی و صنعتی در شمال‌غرب کشور، مدیرعاملی و عضو هیات مدیره شرکت مقره‌سازی و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه فن‌آوری روی اشاره کرد.
یگانه‌فرد همچنین رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه گذاری صنعت برق و رئیس هیئت‌مدیره شرکت مهندسی اندیشمند شمال‌غرب، رئیس هیئت‌مدیره شرکت نیروآفرینان شمال‌غرب، نائب‌رئیس شرکت سیمان خمسه، نائب‌رئیس شرکت آشنا راه سماء و رئیس هیئت‌مدیره شرکت صانع روی زنجان بوده‌اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd