/در مناطق مرکزی استان به دلیل پایداری جو شرایط برای غبار صبحگاهی مهیا است و دمای هوا در 24 ساعت آینده یک تا سه درجه کاهش پیدا می‌کند.
رضا کریمیان با اشاره وضعیت پیش‌بینی آب و هوایی استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار در چند روز آینده در استان است که بر این اساس در اکثر مناطق استان شاهد آسمانی صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد خواهیم بود.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در مناطق مرکزی استان به دلیل پایداری جو شرایط برای غبار صبحگاهی مهیا است و دمای هوا در 24 ساعت آینده یک تا سه درجه کاهش پیدا می‌کند.
وی افزود: کلان‌شهر اصفهان در گرمترین ساعات 18 و در سردترین لحاظات چهار درجه است، خور و بیابانک با 21 درجه گرم ترین و بوئین میاندشت با شش درجه زیر صفر سردترین نقطه استان است.
کریمیان بیان کرد: در 24 ساعت گذشته بارش‌هایی در ایستگاه‌های ورزنه، اصفهان نجف آباد، علویجه و فرودگاه داشتیم که مقدار آن ها قابل توجه نبود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18