تسنیم/ نماینده مردم کرج در مجلس ‌با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری کرج باید بر روی پروژه قطار شهری کرج تمرکز کنند، گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت به قطار شهری کرج اختصاص یافت.
محمدجواد کولیوند در پاسخ به عملکرد و انتظارات از شورای شهر کرج، اظهار داشت: شورای شهر کرج دو سال است که درگیر انتصابات درونی است و الان در حال رسیدن به یک ثبات نسبی است.
وی افزود: شورای شهر در این زمان باقیمانده باید در فضای کنونی کارهای بزرگ فعالیت کند و آقای کمالی زاده شهردار کرج باید کمی آزاد باشد تا بتواند فکر کند.
عضو مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه شهردار کرج باید دو سال دیگر گزارش عملکرد ارائه کند،بیان کرد: اینکه همش درگیری باشد که کار پیش نمی رود و حتما باید شهردار کرج به مردم گزارش عملکرد بدهد.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدفگذاری شده که قطار شهری کرج از چهارراه طالقانی تا حصارک تا پایان سال و یا حداقل ابتدای سال آینده به نتیجه برسد، ادامه داد: 450 میلیارد تومان اوراق به قطار شهری اختصاص داده شده که به هیچ کلان شهری به این میزان اوراق اختصاص پیدا نکرده است.
کولیوند گفت: کسی که هر روز فکرش درگیر انتصابات باشد قدرت کار را از دست می‌دهد،شورای شهر باید در این زمینه کمک کند.
عضو مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه قطار شهری کرج باید مورد توجه و اهتمام ویژه قرار گیرد،تصریح کرد: ادامه مسیر زیرگذر مهرویلا تا فرودگاه پیام باید ادامه پیدا کند و لازم است با همفکری و حمایت از شهردار کرج اقدامات موثر دیگری در مورد دیگر پروژها اعمال شود،انجام این کار در سایه همدلی و حمایت از شهردار کرج ممکن است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af