فارس/کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان گفت: در مناطق مرکزی استان به دلیل پایداری جو شرایط برای غبار صبحگاهی مهیا است، این گرد و غبار دید افقی را مقداری کاهش خواهد داد.
ابراهیم هنرمند امروز با اشاره به اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار طی چند روز آینده در استان است، اظهار کرد: بر این اساس در اکثر مناطق استان شاهد آسمانی صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد خواهیم بود.
کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان افزود: در مناطق مرکزی استان به دلیل پایداری جو شرایط برای غبار صبحگاهی مهیا است، این گرد و غبار دید افقی را مقداری کاهش خواهد داد.
وی با اشاره به اینکه دمای هوا طی 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا 3 درجه کاهش خواهد داشت، گفت: حداکثر دمای اصفهان امروز به 18 درجه سانتیگراد خواهد رسید و در خنک‌ترین ساعات فردا اصفهان دمای 4 درجه سانتیگراد بالای صفر را تجربه خواهد کرد؛ خور و بیابانک با 21 درجه سانتیگراد گرم‌ترین شهر استان و بویین میاندشت با 6 درجه سانتیگراد زیر صفر نیز سردترین نقطه استان است.
هنرمند با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته هم بارش‌های جزئی از اصفهان، ورزنه، علویجه، فرودگاه و نجف‌آباد گزارش شده است، مطرح کرد: ورزنه 0.9، اصفهان 0.4 و علویجه، فرودگاه و نجف‌آباد هم هر کدام زیر 0.1 میلی‌متر بارش داشته‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18