ایسنا/ معاون عملیات سازمان آتش نشانی یزد در حاشیه حریق یک باب مغازه‌ در مرکز شهر،‌ در مورد وقوع حریق در واحدهای تجاری دارای عمر بیش از ۲۰ سال که دارای سیم‌کشی‌های فرسوده هستند، هشدار داد.
محمدرضا رحیمی با اشاره به آتش‌سوزی شب گذشته‌ی یک باب مغازه تعمیرات مبل در مرکز شهر، اظهار کرد: این مغازه نسبتاً کوچک که مملو از مواد اولیه اشتعال‌زایی مانند چوب پنبه، رنگ و پارچه بود، به طور کامل درگیر حریق شد و با وجود این که ماموران آتش‌نشانی ایستگاه شماره یک در زمانی کمتر از سه دقیقه در محل حاضر و آتش را خاموش کردند اما به علت شدت حریق، تمام مغازه در این آتش‌سوزی از بین رفت.
این مسئول با اشاره به این که علت حادثه مذکور از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است، متذکر شد: خوشبختانه این حادثه با وجود خسارت مالی، هیچ تلفات جانی در برنداشته است.
رحیمی با تاکید بر ضرورت انبار کردن و دور نگهداشتن مواد اشتعال‌زا از مغازه‌ها، گفت: صاحبان مغازه‌های کوچک به ویژه مغازه‌های با عمر بیش از ۲۰ سال و دارای سیم‌کشی‌های فرسوده نباید تمام مواد اولیه و اشتعال‌زا را داخل مغازه نگهداری کنند و ضرورت دارد که این مسئله را جدی بگیرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b