ایرنا/ رئیس هیات کبدی استان کرمانشاه از حضور یک ورزشکار کرمانشاهی در ترکیب تیم ملی جوانان ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان خبر داد.
مختار صیدی اظهار داشت: میلاد احمدی کبدی کار کرمانشاهی است که با عضویت در تیم ملی در مسابقات جهانی به میدان رفته است.
وی با اشاره به آغاز اولین دوره مسابقات کبدی جوانان جهان از روز گذشته در جزیره کیش، افزود: این مسابقات با شرکت ۱۳ تیم و در قالب یک گروه چهار تیمی و سه گروه سه تیمی برگزار می شود.
صیدی ادامه داد: ملی پوشان کبدی ایران در گروه اول با تیم های مالزی، تایلند و ترکمنستان مسابقه خواهد داد و روز گذشته نیز در اولین دیدار خود مقتدرانه با ۶۰ بر ۱۹ از سد تایلند گذشت.
رئیس هیات کبدی کرمانشاه افزود: احمدی ورزشکار کرمانشاهی برای کشورمان به میدان رفت و در کسب بسیاری از امتیازات نقش مستقیم داشت و یکی از چهره های درخشان تیم ایران بود.
وی یادآوری کرد: تیم ایران از ساعت ۱۹ عصر امروز (۲۱ آبان) در دومین مسابقه خود با ترکمنستان و سپس فردا (چهارشنبه) با مالزی دیدار می کند.
صیدی خاطرنشان کرد: رقابت های کبدی جوانان جهان تا روز جمعه ۲۴ آبان ادامه خواهد داشت.
ایران، مالزی، تایلند، ترکمنستان، پاکستان، دانمارک، آذربایجان، چین تایپه، بنگلادش، افغانستان، سریلانکا، عراق و کنیا تیم های حاضر در مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246