ایرنا/فرماندار شهرکرد با اشاره به نظارت کامل بر فعالیت نانوایی‌ها در طول سال از سوی فرمانداری‌ها، گفت: سهمیه آرد نانوایی‌های این شهرستان بازنگری خواهد شد.
عبدالعلی ارژنگ روز سه‌شنبه در ستاد تنظیم بازار و هماهنگی امور تعزیرات حکومتی شهرستان شهرکرد تأکید کرد: سهمیه آرد واحدهای نانوایی باید براساس نیاز واقعی هر واحد توزیع شود.
وی افزود: بازنگری در سهمیه آرد واحدهای نانوایی شهرستان شهرکرد براساس نیاز واقعی هر واحد از قاچاق آرد جلوگیری می‌کند و کیفیت نان تولیدی را رونق می‌دهد.
ارژنگ تصریح کرد: برای افزایش نظارت‌ها و جلوگیری از کم‌فروشی یا گران‌فروشی گشت‌های مشترک بازرسی از واحدهای صنفی به خصوص نانوایان شدیدتر می‌شود.
وی یادآور شد: اداره کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه واحدهای نانوایی با هدف ارتقای بهداشت و کیفیت نان اقدام لازم را در دستورکار قرار دهد.
از مجموع افزون‌بر ۸۰۰ نانوایی فعال در چهارمحال و بختیاری حدود ۳۰۰ نانوایی در شهرستان شهرکرد خدمات‌رسانی می کند.
شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل کم‌فروشی، گران‌فروشی، رعایت نکردن ساعت‌کاری، عرضه خارج از شبکه و جابجایی مشکوک آرد از طریق تلفن ۱۲۴ را گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3