ایسنا/ معاون عملیات آتش نشانی یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول امسال شهر یزد با ثبت ۱۵۸ مورد حریق عنوان کرد.
محمدرضا رحیمی با اشاره به ثبت ۸۶۶ حریق در شش ماهه اول امسال در شهر یزد، اظهار کرد: حریق‌های اتفاق افتاده طی این مدت بیشتر مربوط به بخش مسکونی بوده که ۱۶۴ مورد را شامل شده است.
وی در مورد سایر موارد آتش‌سوزی نیز تصریح کرد: بخش تجاری ۳۶ مورد، مراکز صنفی حرفه‎ای مانند تعمیرات خودرو و صافکاری‌ها ۲۳ مورد و بخش صنعتی نیز ۲۳ مورد از آتش‌سوزی‌های شهر را در این مدت به خود اختصاص داده‌اند.
معاون عملیات آتش‌نشانی یزد عمده‎ترین دلایل حریق‌های روی داده در این شهر را بی‌احتیاطی و سهل‌انگاری با ۱۹۴ مورد عنوان کرد و گفت: آتش‌سوزی‌های عامدانه و با سوء‌نیت دومین دلیل عمده آتش‌سوزی‌های شهر یزد در شش ماهه اول امسال محسوب می‌شود که ۱۵۸ مورد از حریق‌های شهر را به خود اختصاص داده است.
رحیمی در پایان نیز ۲۴ مورد از حریق‌های یزد را ناشی از اشتباه و بی‌دقتی افراد مطلع از خطر آتش‌سوزی و ۲۸ مورد دیگر را نیز مربوط به عدم آگاهی عنوان کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b