آخرین خبر/ با تلاش کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی، باند سارقان موبایل قاپ دستگیر و به 30 فقره سرقت در مناطق مختلف کرج اعتراف کردند .
سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر گفت : در پی شکایت های متعدد شهروندان مبنی بر موبایل قاپی از سوی راکبان یک دستگاه موتورسیکلت در مناطق مختلف کرج، اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی رسیدگی به پرونده سرقت ها را در دستور کار خود قرار داد .
رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود : در بررسی های مقدماتی مشخص شد که راکب و سرنشین یک دستگاه موتور سیکلت هوندا اقدام به سرقت موبایل از رهگذران و سرنشینان خودرو می کنند .
وی بیان کرد : تیمی از کارآگاهان زبده تشکیل و با تلاش شبانه روزی و مراجعه به آلبوم تصاویر مجرمان سابقه دار، 2 نفر که از سارقان سابقه دار بودند را شناسایی و پس از بررسی سوابق آن ها مشخص شد که نامبردگان با فرد دیگری اقدام به تشکیل یک باند 3 نفره سرقت کرده و با استفاده از موتور سیکلت اقدام به موبایل قاپی از افراد عبوری و سرنشین خودروها در سطح شهر می کنند .
سرهنگ نادربیگی گفت : کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و تعقیب و مراقبت های نامحسوس در نهایت محل سکونت سارقان را در اطراف کرج شناسایی و پس از اطمینان از حضور هر 3 متهم در منزلشان، در یک عملیات غافلگیرانه آن ها را دستگیر و از آن جا تعداد 15 دستگاه انواع گوشی سرقتی کشف کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد : متهمان در بازجویی های کارآگاهان ابتدا منکر هرگونه جرمی شدند اما در مواجهه با مستندات موجود در حالی که چاره ای جز اعتراف نداشتند به 30 فقره سرقت موبایل با یک دستگاه موتور سیکلت اعتراف کردند .
وی ادامه داد : با هماهنگی مقام قضائی، متهمان با قرار مناسب در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند و با راهنمایی آن ها تمامی محل های سرقت شناسایی و اموال 24 نفر از مال باختگان نیز به آن بازگردانده شدو تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد .
رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت : متهمان اذعان داشتند که اموال مسروقه را به یکی از محله های تهران انتقال داده و به فرد مالخری که سابقه دار است فروخته اند که با نیابت قضائی چندین مرحله برای دستگیری وی اقدام شد اما با توجه به تغییر آدرس، متهم تحت تعقیب است و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af