تسنیم/ استاندار البرز از ارتقاء امنیت و شرایط اجتماعی استان البرز در سطح کشور خبر داد و گفت:مراحل اولیه راه اندازی اردوگاه ماده ۱۶ طی شد.
عزیزاله شهبازی استاندار البرز در مراسم امحای دو تن و 800 کیلوگرم مواد مخدر که در ماهدشت برگزار شد، ضمن قدردانی از خانواده‌های شهدای مواد مخدر حاضر در برنامه، اظهار داشت : طبق اهداف انقلاب و آموزه های دینی مبارزه با مواد مخدر در دستور کار ما قرار دارد.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با مواد مخدر هزینه زیادی را متقبل شده است و این چند تن مواد مخدری که امحا می‌شوند می‌توانستند آینده جوانان زیادی را نابود کنند.
استاندار البرز با بیان اینکه سایر کشورها از مواد مخدر کشف شده استفاده دیگری می‌کنند، بیان کرد: ما طبق دستورات فرامین دینی در این زمینه اقدام می کنیم، از مجموعه نیروی انتظامی استان البرز قدردانی و تشکر می‌کنم و این مجموعه سبب شدند رتبه‌های امنیتی و اجتماعی البرز در سطح کشور افزایش یابد
شهبازی با بیان اینکه‌ همه مسئولان موظفند مرگ خاموش و آزاردهنده که توسط مواد مخدر ساری ایجادمی شود را کنترل کنند افزود: باتوجه به وارونگی هوا و اینکه سعی داریم حداقل آلایندگی را داشته باشیم، از همین رو مواد در حال حاضر سوزانده نمی‌شود.
شهبازی با اشاره به گزارش‌های ارائه شده در البرز گفت: از گزارش‌های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استفاده می کنیم و خواستار برگزاری دقیق جلسات هستیم، همچنین انتظار می‌رود از کمیته‌های هفتگانه فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر استفاده شود.
وی با اشاره به اینکه مراحل اولیه راه اندازی اردوگاه ماده 16 البرز طی شد، گفت: کمپ ماده 16 برای استان بسیار حائز اهمیت است تا بتوانیم غربالگری را انجام دهیم و به بهبود شرایط اجتماعی البرز کمک کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af