کیهان/مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در حال حاضر 13 مدرسه کانکسی در استان اصفهان وجود دارد که 12 مدرسه در شهرستان فریدونشهر و یک مدرسه در شهرستان چادگان قرار دارد.
محمد اعتدادی با بیان اینکه مدارس خشت و گلی به‌طور کلی در استان حذف شده است یادآور شد: 39 مدرسه سنگی در فریدن، سمیرم، کاشان و چادگان داریم که 11 مدرسه از رده خارج شده و فعلا دانش‌آموزان در آنها حضور ندارند. وی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ مدرسه‌ای در استان وجود ندارد که علمک گاز داشته باشد و با بخاری نفتی گرم شود خاطرنشان کرد: مدارس فاقد گاز در 3 ماه تابستان امسال گازکشی شد و در سایر مدارس نیز بخاری نفتی چکه‌ای وجود ندارد. وی افزود: تلاش کردیم هیچ کلاسی با آغاز مهرماه بدون معلم نباشد و این موضوع خط قرمز ما بود.
اعتدادی مهم‌ترین چالش پیش روی استان اصفهان را کمبود شدید فضای آموزشی اعلام و اضافه کرد: تا پایان مهرماه با کمک خیران مدرسه‌ساز 93 پروژه آموزشی را افتتاح کردیم که شامل 482 کلاس و 57 واحد آموزشی، سالن ورزشی، کتابخانه و نمازخانه بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18