باشگاه خبرنگاران/دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر از رفع تصرف بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در راستای احیای حقوق عامه در این شهرستان خبر داد.
محسن گل محمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر از رفع تصرف بیش از ۱۲۰۰۰۰ هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در راستای احیای حقوق عامه در این شهرستان خبر داد.
گل محمدی اظهار کرد: در ادامه‌ی مبارزه با زمین خواران در شهر ایرانشهر پس از ارائه دستورات قضایی به ارگان‌های مربوطه، توسط اداره‌ی منابع طبیعی و گشت اراضی آن اداره و همراهی انتظامی شهرستان در سه ماهه گذشته بیش از ۱۲ هکتار از اراضی دولتی و ملی شهرستان ایرانشهر رفع تصرف شد.
او افزود :اراده و عزم دستگاه قضایی در برخورد با پدیده زمین خواری و متصرفان اراضی ملی جدی است ضمن اینکه در راستای حفظ حقوق بیت المال و مقابله با موضوع حاشیه نشینی و زمین خواری، این عملیات‌های مشترک و اقدامات پیشگیرانه همچنان به صورت مستمر ادامه داشته تا محیط امنی برای اعمال مجرمانه زمین خواران و حاشیه سازان فراهم نشود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c