ایرنا/فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۴ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر تریاک در جاده ارتباطی یاسوج به شیراز کشف و در این رابطه یک نفر قاچاقچی دستگیر شد.
سردار مهدی انصاری اظهار داشت: مأموران پلیس راه یاسوج شیراز عصر چهارشنبه حین کنترل خودروهای عبوری در این جاده ارتباطی، یک دستگاه سواری پاترول را برای کنترل مدارک متوقف کردند.
وی افزود: مأموران پلیس راه استان حین کنترل و بررسی مدارک خودروی پاترول، متوجه رفتارهای مشکوک راننده این خودرو شدند و در بازرسی از این خودرو، مقدار ۷۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در این خودرو جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.
سردار انصاری بیان کرد: متهم دستگیرشده تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شد، خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.
افزون بر ۱۲ هزار نفر معتاد در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده اند و آمار ها نشان می دهند که کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ ضریب گرایش به مواد مخدر و یا شیوع آن در کشور از استان‌های پاک است.
سال ۹۷ پنج تن و ۳۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرها، جاده‌های ارتباطی استان و عملیات‌های مشترک با سایر استان‌ها کشف و ضبط شده است.
امسال بر اساس آخرین آمار بیش از سه تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۲ درصد افزایش یافته است.
یک هزار و ۷۰۰ نفر توزیع کننده، تهیه کننده، مصرف کننده و قاچاقچی مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته دستگیر شدند و همچنین با هماهنگی دستگاه قضائی در این راستا ۳۱۰ دستگاه انواع خودرو توقیف شدند.
کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277