تسنیم/محمدعلی پور مختار ظهر امروز در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی‌ اظهار داشت: وقتی یک واحد تولیدی کوچک می‌خواهد شروع به کار کند، باید چند‌ ماه دوندگی کند تا استعلامات را بگیرد و از طرفی هم موانعی که بر سر راه تولیدکنندگان ایجاد می‌شودکه انگیز آغاز کار را از آنان می‌گیرد.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی بستر‌ساز بخش خصوصی هستند، تصریح کرد: بخش خصوصی نیازمند حمایت پایدار و همیشگی دولت است.
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: متاسفانه در برخی موارد می‌بینیم که با تغییر مدیریت یک مجموعه، سلیقه جدیدی حاکم می‌شود و این خود مانعی برای تولید است.
پور‌مختار با بیان اینکه استان همدان صنعتی نیست اما پایه‌‌های صنعت آن قوی است، اظهار داشت: یک واحد گاوداری 2 هزار راسی در کبودرآهنگ وجود دارد که هشت سال از ساخت آن می‌گذرد اما به خاطر اختلاف با یک بانک ‌تعطیل شده و در حال از بین رفتن است. برای رفع این مشکل نیازمند کمک استاندار هستیم. این گاوداری آماده خرید گاو است و در صورت راه‌اندازی، برای 400 نفر اشتغال ایجاد می‌کند.
نماینده مردم ‌بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: واحدهای صنعتی و تولیدکنندگان سفال در لالجین برای تأمین نفت مورد نیاز خود با مشکل مواجه اند و 260 مورد از کارگاه های تولیدی به خاطر این مشکل تعطیل شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e