فارس/ حجت‌الاسلام نصراله پژمان‌فر امشب در مراسم جشن ولادت نبی مکرم اسلام و امام صادق(ع) که در سالن همایش‌های ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد، با اشاره به تخصیص ۰.۲۷ درصد از بودجه ارزش افزوده کشور به پروژه‌های نیمه تمام، گفت: از این میزان ۶۰ درصد به خود استان‌ها و ۴۰ درصد در اختیار مرکز قرار گرفته است.
نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استاندارسازی چمن ورزشگاه ثامن، اظهار کرد: امروز چمن ورزشگاه را استانداردسازی کردند و در حال آماده‌کردن صندلی‌ها هستیم.
وی با اشاره به ایجاد بزرگ‌ترین پیست اتومبیل‌رانی کشور در مشهد، افزود: تمام تلاش ما این است که ورزشگاه ثامن از این سکوت خارج و محلی برای آموزش و برگزاری مسابقات مهم کشور شود.
پژمان‌فر تصریح کرد: تلاش می‌کنیم جایگاه ورزشی هیأت‌های مختلف را در خراسان حفظ کنیم، سعی بر این است حمایت‌های لازم را در این حوزه داشته باشیم تا ورزشکاران با سابقه برای ادامه فعالیت‌های ورزشی خود در استان باقی بمانند.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی بیان کرد: مشهد باید به‌عنوان قطب اقتصادی در حوزه‌های ورزشی و اقتصادی نقش‌آفرینی کند تا کسی احساس نکند اگر بخواهد فعالیت ورزشی داشته باشد باید استان را ترک کند.