آخرین خبر/مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: فرصت های سرمایه گذاری مختلفی در بندر چابهار برای شرکت های بیمه ای وجود دارد که در بلندمدت برایشان سودآور است.
بهروز آقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیرعامل بیمه آسیا کشور و هیئت همراه در محل بندر شهید بهشتی چابهار ضمن اشاره به اهمیت حضور شرکت های بیمه ای در بندر چابهار، اظهار داشت: حضور شرکت های بیمه در بنادر کشور در بلند مدت برایشان سودآور است.
وی با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری در بندر چابهار افزود: مجموعه مدارس کوی بندر، درمانگاه، مجموعه ورزشی و .... از جمله پتانسیل هایی است که شرکت های بیمه ای می توانند برای سرمایه گذاری زودبازده در آن اقدام نمایند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در بندر چابهار محدودیت پذیرش کشتی ها از نظر سایز را نداریم گفت: اگرچه تجهیزات پیشرفته ای در این بندر وجود دارد اما همچنان می توانیم تجهیزات مختلف را جانمایی کنیم.
آقایی ادامه داد: ورود هر کشتی در بندر چابهار موجب ایجاد چند هزار بیمه نامه برای کامیون ها می شود که خود یک پتانسیل بزرگ برای شرکت های بیمه ای محسوب می شود.
وی عنوان کرد: 25 هزار دریانورد در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که غالبا دفترچه بیمه ندارند که شرکت های بیمه ای می توانند با ارائه طرح ها و راهکارهای مناسب این جامعه بزرگ صیادی را تحت پوشش بیمه ای درآورند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه توصیه می کنیم بیمه ها در همین استان صادر شوند خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری های صورت گرفته در بندر چابهار به نحوی است که مردم منطقه باید از عواید آن بهره مند شوند و صدور بیمه نامه ها در استان می تواند برای مردم منطقه گردش مالی ایجاد کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c