مهر/سازمان هواشناسی اعلام کرد از فردا در مناطق وسیعی از کشور بارش برف و باران آغاز می‌شود و دمای هوا تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز بارندگی در استان‌های ساحلی دریای خزر، در برخی مناطق استان‌های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، سمنان و ارتفاعات و دامنه‌های استان‌های واقع در البرز مرکزی به صورت باران و برف و وزش باد گاهی شدید رخ خواهد داد.
صادق ضیائیان افزود: شدت بارش امروز در استان‌های گیلان، مازندران و غرب گلستان است و فردا (شنبه) در استان‌های ساحلی دریای خزر، بارش به صورت برف و باران ادامه می‌یابد و در برخی مناطق استان‌های اردبیل، زنجان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، همچنین در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان، بارش به صورت برف و باران پیش‌بینی می‌شود.
وی ادامه داد: علاوه بر این، در برخی مناطق غرب کشور و بخش‌هایی از مرکز کشور، بارش باران و برف و وزش باد و در مناطق جنوبی شامل بخش‌هایی از استان فارس و خوزستان، غرب هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و نیز غرب و مرکز خلیج‌فارس، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.
به گفته ضیائیان، از فردا (شنبه) دمای هوا در نیمه شمالی کشور ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.
هوای تهران امروز صاف، در بعدازظهر وزش باد و در شب کمی ابری، به تدریج افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید و در اواخر وقت بارش پراکنده پیش‌بینی شده و فردا (شنبه) ابری همراه با مه رقیق و بارش باران و برف، گاهی وزش باد اعلام شده است.
همچنین کمترین دمای هوای تهران امشب به دو درجه سانتیگراد رسیده و فردا به یک درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت. علاوه بر این، شهرکرد امشب در سردترین ساعات، دمای ۸- درجه را تجربه خواهد کرد که تا روز دوشنبه به ۱۱- درجه نیز خواهد رسید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3