فارس/مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: در صورت هرگونه تجاوز به حریم در شبکه آبیاری و زهکشی استان نسبت به طرح و پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام می‌شود.
روح‌الله محمدی صبح امروز در نشست بررسی مسایل و مشکلات باغ‌داران آبپخش، اظهار داشت: باغ‌داران از ارکان اساسی مدیریت توزیع عادلانه آب در شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان هستند و تعامل و همکاری آنان با متولیان توزیع آب یک ضرورت است.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر افزود: توزیع عادلانه آب و بهره‌برداری مطلوب از میزان آب موجود مستلزم لایروبی کانال‌های درجه 3 و 4 توسط خود باغ‌داران است که انتظار داریم نسبت به این مهم اقدام کنند.
وی با اشاره به توزیع حجمی آب در شبکه آبپخش تصریح کرد: سهمیه آب به ازای هر 100 اصله نخل با دبی 200 لیتر بر ثانیه چهار ساعت است.
محمدی خواستار رعایت حریم کانال‌ها، زهکش‌ها و جاده سرویس شبکه‌های آبیاری شد و گفت: در صورت هرگونه تجاوز به حریم در شبکه آبیاری و زهکشی استان نسبت به طرح و پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام می‌شود.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر با اشاره به شروع عملیات لایروبی و احداث و بازسازی دریچه‌ها در کانال‌های آبیاری شبکه آبپخش، تأکید کرد: مشارکت و همکاری باغ‌داران در توزیع عادلانه آب، حفاظت و صیانت از تاسیسات آبیاری و پرداخت آب‌بهاء ضروری است و کسب رضایت باغ‌داران و ارائه خدمات مطلوب به آنان از اهداف این شرکت است.
در این نشست پس از بحث و تبادل نظر با باغ‌داران و بررسی مشکلات آنان و ضرورت تعمیر و نگهداری در شبکه، پرداخت به‌موقع آب بهاء از سوی باغ‌داران در ارائه هرچه بیشتر و مطلوب‌تر خدمات تعمیر و نگه‌داری بسیار مهم ارزیابی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22