باشگاه خبرنگاران/معاون حمل ونقل اداره کل راهداری استان اردبیل گفت: با توجه به ابلاغ نرخ جدید بنزین هیچگونه افزایشی در نرخ کرایه‌های بخش حمل ونقل کالا و مسافر استان اردبیل نخواهیم داشت.
رضا شیرین زاده با بیان اینکه ۱۰۰ درصد حمل ونقل کالای استان از طریق ناوگان‌های حمل ونقل جاده‌ای صورت می‌گیرد و با توجه به اینکه افزایش در سوخت ناوگان حمل و نقل انجام نشده است گفت: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری در کرایه ناوگان‌های سنگین نداشته و کرایه کالا‌های استان نیز همان کرایه‌های قبلی خواهد بود.
او با اشاره به اینکه افزایش نرخ بنزین هیچ تاثیری در هزینه‌های تولیدکنندگان، فرستندگان و توزیع کنندگان کالا نیز نخواهد داشت اظهار کرد: رانندگان ناوگان کالا نیز از این موضوع متأثر نخواهند شد چرا که کرایه‌های آن‌ها در طول سال‌های گذشته متناسب با تورم کشور اصلاح گردیده و اکنون هیچگونه افزایشی در این خصوص نخواهیم داشت.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل سالانه از جابجایی دو میلیون نفر مسافر در از طریق ناوگان‌های حمل ونقل عمومی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: از آنجایی که اغلب این جابه‌جایی‌ها به سطح استان و خارج از استان توسط اتوبوس‌های گازوئیل سوز انجام می‌گیرد در این حوزه نیز افزایشی صورت نمی‌گیرد و کرایه‌ها همانند روز‌های قبل می‌باشد.
شیرین زاده از مردم خواست چنانچه افزایشی را در این حوزه‌ها مشاهده کردند با سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته موضوع را اطلاع دهند و مطمئن باشند که با متخلفان در کمیسیون‌های مربوطه بطور قاطع برخورد می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253