مهر/رامین صادقی عنوان کرد: به منظور ثبات در بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، مردم هر گونه افزایش در نرخ‌های مصوب را بلافاصله گزارش دهند تا برخوردهای لازم انجام پذیرد.
وی با تأکید بر اینکه قیمت جدید سوخت نباید منجر به افزایش قیمت کالاها شود، افزود: سامانه ۱۲۴ به صورت روزانه آماده دریافت گزارشات مردمی است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل یادآور شد: پیش از این اپراتور سامانه ۱۲۴ تا ساعت ۱۷ در استان اردبیل فعالیت می‌کرد که از امروز با توجه به اهمیت قضیه خدمات اپراتور تا ساعت ۲۲ شب ادامه داشته و بعد از آن نیز هر گونه گزارش مردمی به صورت اتوماتیک ضبط شده و در روز بعد مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
صادقی ادامه داد: ۲۰ اکیپ دو نفره با همراهی بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه‌های تحت پوشش در شهرستان‌های استان اردبیل به صورت ویژه بازرسی‌های لازم را از واحدهای عرضه کالا انجام می‌دهند.
وی تصریح کرد: طی نامه به نهادهای تاکسیرانی، آژانس‌ها، وانت داران و ... اعلام شده که چون سهمیه بنزین به اندازه کافی به فعالان این بخش‌ها اعطا شده، حق افزایش کرایه را به هیچ عنوان نخواهند داشت.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل یادآور شد: در مورد ذخایر کالاهای اساسی در استان نیز هیچ گونه مشکلی وجود نداشته و به عمده فروشان و تجار نیز این اجازه و دسترسی داده شده تا به میزان تقاضای بازار کالاهای مورد نیاز را وارد استان کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253