آخرین خبر/ سرپرست پلیس امنیت عمومی استان گفت: فردی که در صفحه شبکه های اجتماعی خود اقدام به انتشار تصاویری با سلاح گرم می کرد دستگیر شد.
سرهنگ عباس شاهی با اعلام این خبر گفت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با عوامل ناامن کننده در فضای مجازی، با تلاش پلیس امنیت عمومی و پلیس فتا، یک صفحه اینستاگرامی که گرداننده آن اقدام به انتشار تصاویر خود با سلاح های مختلف جنگی می کرد شناسایی و دستگیری نامبرده در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه گرداننده این صفحه اینستاگرامی در یکی از مناطق کرج شده، و پس از مراجعه به محل مورد نظر متوجه شدند که نامبرده اخیرا در آن محل سکونت ندارد و به صورت مجردی در نقاط مختلف کرج زندگی می کند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در ادامه با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در منطقه شاهین ویلا کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را به همراه 2 نفر از همدستانش دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.
سرهنگ شاهی خاطرنشان کرد:تلاش ماموران برای کشف زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.
سرپرست پلیس امنیت عمومی استان البرز در پایان با هشدار به گردانندگان صفحات مجازی که اقدام به ایجاد رعب و وحشت و تشویش اذهان عمومی می کنند تصریح کرد: پلیس در بحث امنیت شهروندان با کسی تعارف ندارد و با هرفردی که در فضای مجازی اقدام به قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم کند برخورد جدی خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af