شبستان/ فلاح نژاد با اشاره به هشدارهای اداره کل هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دما و بارش برف و باران گفت: تمامی دستگاه ها و مدیران استانی به حالت آماده باش هستند.
محمدرضا فلاح نژاد در خصوص اعلام آمادگی دستگاه ها متناسب با هشدار هواشناسی گفت: تمامی دستگاه های استان البرز در جریان اخطاریه اداره کل هواشناسی به صورت آماده باش درآمده اند.
سرپرست مدیریت بحران استانداری البرز افزود: بنابر اطلاعیه که اداره کل هواشناسی استان از تحلیل اگوهای پیش یابی ارائه کرده است از امروز شنبه (۲۵ آبان) تا روز دوشنبه (۲۷آبان) شاهد افت شدید دما از ۶ تا ۱۰ درجه منفی صفر خواهیم بود.
وی با اباشاره به حضور تمامی فرمانداران، بخشداران و مسئولان در این چند روزه مطرح کرد: حفظ آمادگی اعضاء به منظور مقابله با احتمال وقوع سیل و مسیل های فصلی، ریزش سنگ و رانش کوه در محورهای مواصلاتی استان یا دیگر احتمالات ناشی از بارش برف و باران در شورای هماهنگی شهرستان ها مورد توجه و تأکید قرار گرفته است.
فلاح نژاد با بیان این مطلب که ضروری است شهروندان در این چند روزه اخیر از سفرهای غیرضروری به ویژه در مسیر جاده های کوهستانی خودداری کنند بر لزوم هوشیاری تمامی دستگاه های انتظامی، امدادی، خدماتی و هلال احمر تأکید کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af