ایرنا/ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس و کلاردشت با اشاره به تلاش شبانه‌روزی نیروهای راهداری برای بازگشایی راه‌های روستایی گفت: تمامی راههای روستایی ۲ شهرستان به جزء ۳ روستا برف‌روبی و بازگشایی شد.
با بارش برف دو روز گذشته در مناطق غرب استان مازندران بخشی از راه های روستایی شهرستان های کلاردشت و چالوس بسته شده بود.
مهدی صفایی افزود: هم اکنون عملیات برف روبی و بازگشایی مسیر روستاهای سماء، سرکا و دیمو از بخش مرزن آباد شهرستان چالوس که به دلیل بارش سنگین برف بسته شده بود در حال انجام است که تا غروب بازگشایی خواهد شد.
وی تصریح کرد: همزمان با آغاز بارش برف در چالوس و کلاردشت تاکنون یکصد کیلومتر از راههای روستایی این ۲ شهرستان برف روبی و بازگشایی شد.
صفایی گفت: با فعالیت سامانه بارشی اخیر در کلاردشت و روستاهای بخش مرزن آباد شهرستان چالوس موجب نشست حدود ۵۰ سانتیمتری برف در این مناطق به ویژه در ارتفاعات بودیم.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس و کلاردشت افزود: علاوه بر برف روبی در ۲ روز گذشته ۲۰۰ تن نمک پاشی در مسیر جاده کندوان از تونل تا دزدبن به صورت شبانه روزی انجام شد و این درحالی بود که ۴۰ کیلومتر نیز برف روبی در این مسیر توسط نیروی های راهداری صورت گرفت.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون تردد در مسیر کندوان رفت و برگشت به صورت عادی در حال انجام است.
صفایی با اشاره به ۲۱ تن نمک پاشی در مسیر مرزن آباد به کلاردشت افزود: با توجه به خراب شدن ماشین آلات شهرداری کلاردشت از مرزن آباد تا جاده عباس آباد و داخل شهر کلاردشت نیز به طول ۴۰ کیلومتر نیز برف روبی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9