ایلنا/ معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گفت: هماهنگی لازم برای استفاده حداکثری از توان دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرداری کرج و نهایتاً ارائه خدمات بهتر به مردم و بهبود آرامش و آسایش آنان، انجام شد.
علیرضا رحیمی با اشاره به اعلام وضعیت بارش باران و برف و احتمال یخ ‌زدگی معابر در ابتدای آینده جاری، اظهار داشت: به دستور شهردار کلانشهر کرج، جلسه آماده‌سازی مجموعه مدیریت شهری و دستگاه‌های خدمت رسان برای جلوگیری از مشکلات و بحران های احتمالی در سطح شهر و رفاه حال شهروندان تشکیل و هماهنگی لازم برای استفاده حداکثری از توان دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرداری کرج و نهایتاً ارائه خدمات بهتر به مردم و بهبود آرامش و آسایش آنان، انجام شد.
وی افزود: از موارد قابل توجه در مواجه با شرایط بارندگی های شدید فصلی، مشارکت مردم با سیستم مدیریت شهری است که همیاری و مساعدت کلیه شهروندان را در مواقع بارندگی و ضروری، می طلبد.
رحیمی گفت: از جمله موضوعاتی که می بایست مورد توجه قرار گیرد، بررسی شرایط محیطی زندگی و تطبیق فرد شهروند با شرایط موجود، تجهیز خودروهای شخصی به وسایل زمستانی مانند زنجیر چرخ و پتومسافرتی، اقلام ضروری و جعبه کمک های اولیه و کنترل ضد یخ خودروها و همچنین تخلیه بار ترافیکی معابر در مواقع بارندگی برای تسهیل در خدمت رسانی ماشین آلات شهرداری و همکاری با عوامل اجرایی و خدماتی شهرداری است.
معاون شهردار گفت: یکی دیگر از نکات ضروری و مهم که مشارکت مردمی را دربر دارد، اهمیت شهروندان به پسماند خانگی، زباله و نظافت شهر است که در مواقع بارندگی موجب بسته شدن نهرها، جوی ها و کانالهای جمع آوری آبهای سطحی نگردد.
رحیمی در پایان ابراز امیدواری کرد که با همت و تلاش مجموعه خدمت رسان شهرداری کرج و همدلی کلیه مردم فهیم و مهربان، شاهد عبور از شرایط سخت زمستانی و لذت فراوان از هوای پاک و زیبایی های طبیعت باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af