ایسنا/فرمانده انتظامی بروجرد از کشف ۲۰ هزار قرص غیرمجاز در بروجرد خبر داد.
مهدی پورغلامحسین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پاسخ به مطالبات شهروندان، اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با هرگونه هنجارشکنی در سطح حوزه استحفاظی به مرحله اجرا در آمد.
وی تصریح کرد: با تلاش مجدانه کارکنان و در راستای حمایت از تولیدات داخلی ۱۱ توپ پارچه خارجی، ۲۰ هزار قرص و ۲۰ کیلوگرم پودر غیرمجاز بدن‌سازی، هفت دستگاه لباس‌شویی، ۹ دستگاه ماشین ظرف‌شویی و سه دستگاه یخچال کشف و ضبط شده است.
فرمانده انتظامی بروجرد خاطرنشان کرد: همچنین هفت دستگاه کولرگازی و سه عدد پنل مربوطه، ۹ دستگاه تلویزیون، سه دستگاه ماکروویو، ۱۰۴ دستگاه ماشین mozer، ۶۰ دستگاه اتوی برقی موی سر، هشت دستگاه سوپ‌خوری و هفت کیسه البسه کشف و ضبط شده است.
پورغلامحسین اضافه کرد: ۱۲ دستگاه خودروی مرتبط که شامل پژو، سمند و کامیون بودند توقیف و ۱۳ نفر سرنشینان خودروهای موصوف نیز دستگیر شدند.
وی بیان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی اقلام مکشوفه را ۲۶۰ میلیون تومان ارزیابی کردند که مراتب به همراه متهمان و پرونده متشکله تحویل مراجع قضای شدند.
فرمانده انتظامی بروجرد ادامه داد: در راستای پیشگیری از سرقت ۱۵ نفر از معتادان متجاهر و شش نفر از سارقان منزل، خودرو، ساختمان‌های نیمه‌کاره نیز دستگیر و سه خودروی سرقتی نیز کشف و جهت انتظام بخشی خودروها و موتورسواران ۱۷ دستگاه خودرو و ۱۳ موتورسیکلت متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9