فارس/مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی گفت: کرایه تاکسی‌ها در استان بوشهر هیچ تغییری نمی‌کند.
حمیدرضا علم با بیان اینکه نظارت‌های لازم بر ناوگان عمومی لحاظ خواهد شد، اظهار داشت: سهمیه سوخت تاکسی‌های بین‌شهری مانند گذشته تعیین شده مانند تاکسی‌های زرد که 900 لیتر در ماه سهمیه سوخت دارند و از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به اینکه سهمیه‌بندی به گونه‌ای است که مشکلی پیش نیاید، افزود: با توجه به تجربه‌ای که از سال‌های قبل داریم، در صورت کم بودن سهمیه سوخت احتمال افزایش آن وجود دارد تا تاکسی‌های بین‌شهری با مشکلی مواجه نشوند.
وی با تأکید بر نظارت جدی بر نرخ کرایه ناوگان حمل‌ونقل عمومی در استان، ادامه داد: کرایه‌ها به هیچ وجه تغییری نخواهد کرد و تاکنون نیز تخلفی به ما گزارش نشده است. علاوه بر تاکسی‌ها بر سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی نظارت می‌شود تا به بهانه افزایش نرخ بنزین کرایه‌ها را افزایش ندهند.
علم بیان کرد: مردم می‌توانند از طریق سامانه 141 هرگونه تخلفی را گزارش دهند تا بلافاصله رسیدگی شود، در بحث اتوبوس‌ها هم چون گازوییل سوخت مصرفی آنها است، هیچ گونه افزایشی در نرخ کرایه نخواهیم داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22