ایرنا/ مسئول روابط‌عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ گفت: لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیربهداشتی به ارزش ۵۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و از چرخه مصرف خارج شد.
اسماعیل فرحناک افزود: این میزان کشفیات شامل بیش از ۷۰ قلم انواع لوازم آرایشی غیربهداشتی و قاچاق است که در راستای کنترل و نظارت از اماکن توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهرستان کشف و توقیف شد.
وی با بیان اینکه این اقلام از ۶ باب مغازه لوازم بهداشتی و آرایشی کشف شد، ادامه داد: شهروندان در تهیه لوازم آرایشی و بهداشتی موردنیاز خود از اماکن معتبر و همچنین از تولیدات داخلی و مارک‌های دارای کد بهداشتی خرید کنند.
وی اظهار داشت: مالکان این مکان‌ها پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و افراد مشکوک در زمینه خرید و فروش انواع دارو و قرص‌های غیرمجاز و قاچاق مراتب را در اسرع وقت به شبکه بهداشت و درمان اعلام کنند.
«فرحناک» همچنین تاکید کرد: شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ تمهیدات و هماهنگی‌های لازم را در مورد تامین دارو و لوازم پزشکی موردنیاز مردم این شهرستان انجام دهد تا هیچ‌گونه نگرانی و مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود.
اقلام کشف شده با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و نماینده مراجع قضایی در محل مناسبی امحاء می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b