فارس/سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: در پی درگیری اغتشاش‌گران با آتش‌نشانان، 23 خودروی این سازمان از رده خارج شد و 70 نفر از نیروهای زخمی شدند.
فرهاد کاوه‌آهنگران در مورد عملیات‌های صورت گرفته روز گذشته اظهار کرد: روز گذشته 42 عملیات اطفا حریق انجام شد که بیش از 100 مورد اعزام به محل داشتیم ولی به دلیل نبود امنیت امکان عملیات نبوده و تنها 42 عملیات موفق به اطفا حریق شدیم.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در مورد میزان خسارت وارد شده به این سازمان گفت: به صورت تقریبی حدود 8 میلیارد تومان به تجهیزات این سازمان خسارت وارد شده و 23 ماشین به کلی از رده خارج شده است.
وی ادامه داد: روز گذشته 3 هزار و روز شنبه 5 هزار تماس با مرکز 125 داشتیم که جمعا در این دو روز بیش از 8 هزار تماس با مرکز صورت گرفته که به آن‌ها پاسخ داده شده است؛ همچنین بیش از 2 هزار مکالمه بی‌سیمی با نیروها صورت گرفته است.
کاوه‌‌آهنگران در مورد آمار مصدومان آتش‌نشانی نیز مطرح کرد: حدود 70 نفر از آتش‌نشانان زخمی کردند و با آن‌ها درگیر شده‌اند که از این تعداد تنها یک نفر در بیمارستان بستری شده بود که اکنون از بیمارستان مرخص شده و منتظر جواب آزمایشات بعدی است.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ادامه داد: سازمان آتش‌نشانی در روز بیش از 50 عملیات دارد که در این دو روز مواردی نیز بوده که آتش‌سوزی مربوط به اغتشاشات نبوده ولی امکان امدادرسانی به افراد نبوده است.
وی افزود: زمانی که خودروی آتش‌نشانی نتواند در محل حادثه حضور پیدا کند، امکان کمک و امداد نیست ولی تلاش کردیم که با موتورسیکلت و لباس شخصی به محل حادثه‌ها اعزام کنیم تا جلوی حوادث را بگیریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18