فارس/ سید عباس میرحسینی با اشاره به بارندگی‌های عصر و شب گذشته در اکثر شهرستان‌های استان اظهار کرد: از صبح دیروز 26 آبان تا 6:30 امروز 27 آبان، از ایستگاه‌های هواشناسی مستقر در مناطق مختلف شهرستان‌های اردکان، اشکذر‌، تفت، خاتم، مهریز و میبد میزان متفاوتی از بارندگی گزارش‌شده است.
رییس پیش‌بینی هواشناسی اداره کل هواشناسی استان یزد افزود: بیشترین بارندگی در شهرستان‌های اردکان (مزرعه نو با شش میلی‌متر)، اشکذر (هامانه با شش میلی‌متر)، تفت (ده بالا با 20 میلی‌متر)، خاتم (بختیاری با نیم میلی‌متر)، مهریز (بنادک سادات با 14 میلی‌متر) و میبد (سورک با هفت میلی‌متر) بوده و در دیگر مناطق کوهستانی، شهری و روستایی این شهرستان‌ها کمتر از این میزان بوده است.
میرحسینی اعلام کرد: از عصر امروز و امشب در بیشتر مناطق استان یزد ازجمله شهر یزد بارندگی خواهد بود ولی در دو شهرستان بافق و بها باد احتمال بارندگی کمتر است.
وی ادامه داد: عصر و شب فردا 28 آبان هم در بیشتر مناطق استان و شهر یزد بارندگی خواهد بود و از ظهر چهارشنبه تا اوایل روز پنج‌شنبه با ورود جبهه سرد، موج ناپایدار، وزش باد نسبتاً شدید پاییزی، کاهش دما و بارش برف و باران برای این مناطق پیش‌بینی می‌شود.
رییس پیش‌بینی هواشناسی اداره کل هواشناسی استان یزد گفت: در 24 ساعت گذشته دمای هوای شهر یزد بین 10 تا سه درجه نوسان داشته است و گرم‌ترین نقطه استان هرات با 16 درجه سانتی‌گراد و سر درترین نقطه ده بالا با دوبرجه زیر صفر گزارش‌شده است و دمای امشب و فردای شهر یزد هم سه درجه سانتی‌گراد خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b