فارس/معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: یکی از برنامه‌های مهم ما تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام گردشگری در استان است و در این راستا تسهیلات بانکی مورد نیاز به افراد متقاضی پرداخت خواهد شد.
مهرداد ستوده صبح امروز در نشست ستاد تسهیل خدمات سفر استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری است و باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر افزود: بیش از ۱۳ میلیون نفر اقامت در نوروز امسال در استان بوشهر ثبت شده است و به غیر از این افراد، تعداد زیادی گردشگران نیز به صورت خودچادری در شهرها و روستاهای استان بوشهر اسکان داشته‌اند.
وی ادامه داد: یکی از برنامه‌ها مهم ما تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام گردشگری در استان است و در این راستا تسهیلات بانکی مورد نیاز به افراد متقاضی پرداخت هواهد شد.
ستوده معرفی جاذبه‌های گردشگری را یک امر ضروری دانست و بیان کرد: ساخت اسکله‌های گردشگری و مجتمع‌های بین راهی نیز از دیگر برنامه‌های مهم و اولویت‌دار است. گردشگری دریایی در استان بوشهر تقویت می‌شود و ساحل سازی و افزایش شناورهای گردشگری دریایی استاندارد را به صورت ویژه دنبال می‌کنیم و تا نوروز سال آینده شاهد بهبود وضعیت خواهیم بود.
وی از تقویت امکانات رفاهی و گردشگری استان بوشهر در روستاها و شهرها خبر داد و گفت: استان بوشهر ظرفیت بالایی در زمینه هنر و محصولات صنایع‌دستی دارد که در راستای معرفی این توانمندی‌ها نمایشگاه ملی صنایع دستی در استان بوشهر برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22