مهر/تیم داوری دیدار تراکتور و شهر خودرو که یکی از مهمترین دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان است، مشخص شد.
تیم فوتبال تراکتور در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در تبریز در حالی میزبان شهر خودروی صدرنشین است که تبریزی ها باید تیم شهر خودرو را شکست دهند تا در جمع مدعیان باقی بمانند.
موعود بنیادی‌فر بازی تراکتور با شهر خودرو را سوتمی زند و علی میرزابیگی و براتعلی مولوی کمک‌های وی در این بازی حساس هستند.
محمدرضا تارخ و ایمان کهیش کمک داوران اضافی این دیدار هستند و داور چهارم نیز امیرمحمد داودزاده و ناظر داوری خداداد افشاریان هستند.
تراکتوری ها در بازی هفته دهم مقابل سپاهان شکست خوردند تا فاصله امتیازی خود را با صدرنشین فعلی رقابت ها به ۶ امتیاز برسانند.
تراکتور در ۱۰ بازی گذشته، در ۶ بازی در خارج از خانه به مصاف حریفان رفته و این شاید برگ برنده ای برای مصطفی دنیزلی و شاگردانش باشد و در ۵ بازی باقیمانده تا پایان نیم فصل رقابت ها، تنها برای مصاف با پیکان تبریز را ترک خواهد کرد و در ۴ دیدار دیگر در یادگار امام تبریز پذیرای رقیبان خواهد بود.
تراکتور با ۱۷ امتیاز در رده پنجم و شهر خودرو با ۲۳ امتیاز در صدر جدول جای دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf