باشگاه خبرنگاران/سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر می‌گوید: تاکسی‌ها اجازه ندارند کرایه خود را افزایش دهند و اگر مسافری کرایه بیشتری داده به سامانه ۱۳۷ اطلاع دهد.
پس از سهمیه بندی بنزین، مسافران با افزایش کرایه تاکسی و تاکسی تلفنی‌ها در بوشهر رو به رو شدند. به طوری که کرایه‌ها دو برابر و گاه بیشتر شده است.
حسن شجاعی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر در همین زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌ها باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، بیان کرد: براساس مصوبه کمیته تنظیم بازار و دستور العمل وزارت کشور تاکسی‌ها اجازه ندارند کرایه خود را گران کنند، اگر این اتفاق رخ دهد تخلف است و مسافران می‌توانند آن را گزارش کنند.
او ادامه داد: تاکسی‌های زرد رنگ، تاکسی‌های موقت و تاکسی‌های بی‌سیم زیرمجموعه شهرداری بوشهر هستند که از ابتدای هفته تا کنون شکایتی مبنی بر اینکه کرایه خود را افزایش داده‌اند، نداشته‌ایم.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر عنوان کرد: ۲۰۰ دستگاه تاکسی، ۸۰ دستگاه تاکسی بی‌سیم و ۲۵ دستگاه تاکسی موقت اکنون در بوشهر فعالیت می‌کنند و گشت کنترل این سازمان بر کار آن‌ها نظارت دارد.
شجاعی بیان کرد: تاکسی‎های اینترنتی و تاکسی تلفنی‌ها نیز زیر مجموعه سازمان صنعت، معدن و تجارت به شمار می‌روند و اگر مردم از آن‌ها شکایت دارند باید به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.
او گفت: سهمیه سوخت تاکسی‌های عادی و دوگانه سوز به ترتیب ۴۰۰ و ۲۰۰ لیتر تعیین شده‌است و تعیین سهمیه ویژه تاکسی‎های بی‎سیم، موقت و مدارس نیز در دست پیگیری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22