ایرنا/مردم شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه در یک اقدام خودجوش با تجمع در مصلای امام خمینی (ره) نسبت به اشرار حوادث اخیر کشور اعلام انزجار و با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در اجتماع مردم شهرکرد گفت: ارتباط صمیمی مردم با مسئولان نظام اسلامی و شفاف‌سازی مصوبه سوخت توسط سه قوه، خط افراد فرصت‌طلب و آشوبگر را از مردم جدا کرد.
حجت الاسلام محمدعلی نکونام افزود: به طور یقین ۲۸ آبانماه امسال به عنوان یوم الله و روز بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی و حماسه‌ای ماندگار در کارنامه ملت مقاوم و صبور ایران و جلوه‌ای از صلابت مردم این استان شهیدپرور در برابر فتنه‌گران و اربابان آنها ثبت و ضبط شد.
وی، با اشاره به حمایت آمریکا و برخی کشورهای اروپایی از فتنه‌گران اخیر گفت: برخی دولت‌های غربی با صراحت اعلام کردند، آشوبگران و غارتگران بیت‌المال را حمایت خواهند کرد.
امام جمعه شهرکرد، با بیان اینکه مجموعه رخدادهای فتنه‌های اخیر نشان داد که استکبار جهانی و مزدوران داخلی آنها دین و اعتقادات و تمام ارزش‌های انقلابی مردم را نشانه گرفتند، افزود: آنچه این توطئه را خنثی و محاسبات سیاسی دشمن را بر هم زد، حضور پرصلابت ملت ولایتمدار و شهیدپرور امت اسلامی در وفاداری از نظامی ارشمند اسلامی است.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: اعتراض و مطالبه‌گری حق مردم است ولی، آشوبگری و غارت اموال مردم و تخریب اماکن دولتی و بانک‌ها کار اشرار و فتنه‌گران است.
در پایان این تجمع بزرگ خودجوش که استاندار چهارمحال و بختیاری، معاونان استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی نیز حضور داشتند، مردم اقدام به برپایی راهپیمایی کردند.
راهپیمایان با سر دادن شعارهای "حسین حسین شعار ماست - خمینی افتخار ماست" ،" ای رهبر آزاده - آماده‌ایم آماده" ، " مرگ بر آمریکا" ، " مرگ بر اسرائیل" ، " مرگ بر منافق"، " مرگ برآشوبگر" ، انزجار خود را نسبت به این حرمت‌شکنی اغتشاشگران اعلام کردند.
طرح اصلاح قیمت بنزین بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته است تا درآمد حاصل از آن بنا به گفته علی ربیعی سخنگوی دولت به صورت یارانه به ۷۵ درصد اقشار جامعه از جمله کارگران، بازنشستگان، معلمان، نیروهای تامین اجتماعی، عشایر و افراد وابسته به صندوق‌ها و حقوق‌بگیران ثابت تعلق گیرد.
حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری دستور پرداخت یارانه‌های حاصل از اجرای این طرح را از شامگاه ۲۷ آبان صادر کرده است
اعتراض ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3