ایرنا/قیمت تخم‌ مرغ در خراسان جنوبی که از روز گذشته افزایش یافته بود با گزارش موضوع و ورود بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از روند افزایش آن جلوگیری شد.
طرح ویژه نظارت بر کالا و خدمات به منظور کنترل و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها از روز شنبه با همکاری و همراهی دستگاه‌هایی شامل بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، بسیج، اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی در دو شیفت صبح و عصر آغاز شد.
بررسی‌های خبرنگار ایرنا در سطح شهر بیرجند حاکی از افزایش قیمت تخم مرغ در مرکز استان بود که موضوع به اطلاع معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی رسید.
علی تهوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات در استان به بهانه افزایش قیمت بنزین ممنوع است گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه احتکار، افزایش قیمت یا گرانی کالا و خدمات مراتب را با سامانه ۱۲۴ سازمان صمت در میان بگذارند تا در اسرع وقت نسبت به موضوع رسیدگی و با متخلف برخورد شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7