ایرنا/سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: راه‌پیمایی مردمی "میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور" در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان‌ماه جاری در نقاط مختلف این استان برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام «عباس دانشی» افزود: این راه‌پیمایی با درخواست عموم مردم انقلابی و مومن استان مرکزی در شهرستان‌های ۱۲‌گانه این استان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: راه‌پیمایی مردمی میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور شهرستان اراک فردا ۲۹ آبان راس ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدای این شهر آغاز می‌شود و مردم ولایتمدار این شهر پس از عبور از پل خیبر، خیابان محسنی و میدان سرداران در مصلی بیت‌المقدس این شهر اجتماع می‌کنند.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: حوادث و اتفاقات روزهای اخیر شهرهای مختلف کشور به دنبال افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین روحیه انقلابی و ولایتمداری مردم این استان را جریحه دار کرده و به همین دلیل آحاد مردم این استان درخواست برگزاری راهپیمایی کرده‌اند.
حجت‌الاسلام دانشی اظهار داشت: از عموم مردم انقلابی و ولایتمدار استان مرکزی به خصوص جوانان و نوجوانان این استان دعوت می‌شود با حضور گسترده و پرشور در این راهپیمایی یک‌بار دیگر عشق و ارادت خود را به آرمان‌های نظام اسلامی به منصه ظهور گذاشته و خشم و انزجار خود از استکبار جهانی و بدخواهان این نظام مقدس را فریاد بزنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f