باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل هواشناسی فارس، میزان بارش باران در شهرستان‌های استان را اعلام کرد.
دهملایی با اشاره به میزان بارش باران از روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه تاکنون، اظهار کرد: شهرستان کازرون با ۸۲ و ۸ دهم، فراشبند با ۷۹ و ۴ دهم و نورآباد ممسنی با ۷۰ و یک دهم میلی متر بیشترین میزان بارش باران را داشته اند.
او ادامه داد: در فیروزآباد ۶۵ و ۴ دهم، قیروکارزین ۶۲ و ۶ دهم، شهرک گلستان ۵۵ و یک دهم، خنج ۵۴ و ۴ دهم، لامرد ۵۳ و ۶ دهم، اردکان ۵۳ و ۲ دهم، درودزن ۴۴ و ۴ دهم و شیراز ۴۴ و یک دهم میلی متر باران به ثبت رسیده است.
مدیرکل هواشناسی استان فارس اضافه کرد: در جهرم ۳۹ و ۶ دهم، سروستان ۳۲ و ۳ دهم، زرقان ۳۱ و ۴ دهم، تخت جمشید ۳۰ و ۳ دهم، فسا ۲۵ و ۲ دهم، خفر ۲۳ و ۹ دهم، لار ۲۳ و ۲ دهم میلی متر باران باریده است.
دهملایی گفت: در داراب ۱۴ و ۳ دهم، صفاشهر ۱۲ و ۸ دهم، ارسنجان ۱۲ و یک دهم، زرین دشت ۸ و ۸ دهم، ایزدخواست ۷ و ۵ دهم، اقلید ۵ و ۶ دهم، استهبان ۴ و ۹ دهم، بوانات ۲ و ۸ دهم، نی ریز ۲ و ۶ دهم و آباده یک و ۸ دهم میلی متر بارش باران ثبت شده است.
او تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون شهرستان‌های فراشبند با ۱۲۲ و ۸ دهم، کازرون ۹۴ و ۲ دهم و اردکان با ۸۳ و یکهمراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913