فارس/ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اشاره به متقاضیان خودروهای دوگانه‌سوز گفت: پیشنهاد می‌شود تعداد جایگاه‌های CNG در سراسر کشور افزایش یابد.
علی درویش‌پور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز ظهر امروز در نشست ویدئوکنفرانس ستاد پایش حمل‌ونقل سوخت که با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور برگزار شد، از فعالیت 500 واحد اتوبوس درون‌شهری و برون‌شهری تهران-کرج خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بیان کرد: حدود 12 هزار و 500 تاکسی درون‌شهری، 17 هزار و 200 خودروی آژانس‌ و 9 هزار دستگاه سرویس مدارس در البرز مشغول فعالیت هستند که حضور 500 هزار دانش‌آموز ضرورت توجه ویژه به حوزه حمل‌ونقل را دوچندان می‌کند.
وی با اشاره به متقاضیان خودروهای دوگانه‌سوز مطرح کرد: در این راستا پیشنهاد می‌شود تعداد جایگاه‌های CNG در سراسر کشور افزایش یابد و سامانه اینترنتی تاکسی‌های درون‌شهری ایجاد و خدماتی مانند بیمه و سایر تسهیلات به رانندگان تاکسی ارائه شود.
درویش‌پور با بیان اینکه شهرداری‌های استان البرز باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن شهرها را به منظور سهولت در عبور و مرور شهروندان پاکسازی کنند، اظهار کرد: جلساتی به منظور اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین و سهمیه‌بندی سوخت به صورت مستمر در حال برگزاری است. تدابیر لازم را نظارت و کنترل قیمت ها نیز اندیشیده شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af