فارس/رئیس تعزیرات حکومتی کنگان گفت: صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به طور مستمر بازار را رصد کنند و پایش مستمری داشته باشند و همچنین بازرسی‌ها بر اقلام موردنیاز مردم بیشتر شود.
غلامرضا جودکی صبح امروز در جلسه تنظیم بازار شهرستان کنگان اظهار داشت: باید کاری کنیم که به مردم فشار وارد نشود و مصوبات جلسات تنظیم بازار با جدیت پیگیری شود. باتوجه به شرایط موجود از فرماندار درخواست دارم جلسات تنظیم بازار منظم و بدون وقفه برگزار شود.
رئیس تعزیرات حکومتی کنگان افزود: رؤسای اتحادیه‌های تاکسیرانی‌ها به راننده‌ها اطمینان خاطر بدهند که بسته‌های حمایتی حتما واریز می‌شود و نگرانی نداشته باشند.
وی ادامه داد: صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به طور مستمر بازار را رصد کنند و پایش مستمری داشته باشند و همچنین بازرسی‌ها بر اقلام موردنیاز مردم بیشتر شود و در صورت مواجه شدن با گران فروشی با متخلفان برخورد می‌شود.
جودکی گفت: کالاهای اساسی و موردنیاز مردم را مهیا کنیم و اگر کمبودی باشد آن را رفع کنیم تا با مشکل مواجه نشویم.
وی افزود: افزایش قیمت کالاها ناشی از قیمت بنزین نیست و برخی از افراد در این میان سوء استفاده می‌کنند که نیاز است بازرسی‌ها جدی شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22