فارس/فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس 11 نفر از عاملان سرقت های به عنف و مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و 16 فقره سرقت کشف شد.
سردار محمد قنبری اظهار کرد: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های به عنف و مسلحانه طی یک هفته گذشته 11 نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در این راستا افسران مجرب پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهمان و هماهنگی لازم قضائی طی هفته گذشته در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه در شهرستان های زاهدان، ایرانشهر ،چابهار و سراوان این سارقان را دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: در جریان دستگیری این سارقان و در بازرسی از مخفیگاه آنها 6 دستگاه خودروی مسروقه، 2دستگاه موتور سیکلت،32 دستگاه تلفن همراه مسروقه، 50 میلیون تومان وجه نقد، چندین قبضه قمه و یک قبضه اسلحه وینچشتر کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه بانک،3 فقره سرقت مسلحانه خودرو،یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت، 4 فقره سرقت به عنف خودرو، 3 فقره سرقت موتورسیکلت و 4 فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.
وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c