فارس/فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران با اشاره به اینکه اصلاح قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن تصمیم سران 3 قوا بوده و رهبری از این طرح حمایت کرده است، عنوان کرد: برخی‌های از این فرصت استفاده کرده و اغتشاشاتی را به راه انداختند.
وی با اشاره به اینکه در این حادثه بسیجیان حماسه‌ای دیگر به راه‌انداختند، ابراز کرد: در این حماسه که اغتشاشگران و آشوبگران درصدد به آتش کشیدن یکی از جایگاه‌های سوخت بنزین در شهر دوگنبدان بودند در این زمان بسیجیان با کپسول بزرگی همزمان با سایر تجهیزاتی که حمل می‌کنند از آتش گرفتن مخزن 140 هزار لیتری بنزین جلوگیری می‌کنند.
نورایی نسب اذعان کرد: باید قدر دانست این مردانگی بسیجیان را چرا که این مردانگی به برکت خون شهداست. ‌
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران با اشاره به اینکه خون شهدا زنده و جاری در بدن جوانان امروزی است، بیان کرد: از دستگاه‌های اجرایی این شهرستان انتظار همکاری بیشتری داشته‌ایم.
وی با بیان اینکه اغتشاشگران از قبل اعلام کرده بودند که در صدد راه‌اندازی آشوب هستند، گفت: فرزندان ما همان بسیجیان بدون هیچ مرزی هستندکه امنیت را امروز در جامعه برقرارکردند.
نورایی نسب با اشاره به اینکه انتظار داریم که نیروهای انقلابی در این حوادث همکاری داشته باشند،گفت: برخی از مدیران اداری و کارمندان نظام جمهوری اسلامی در صحنه سخت پای کار نیامدند.
نورایی نسب ابراز کرد: ما وامدار این انقلاب هستیم، ما برای به دست آوردن این نظام هزاران شهید داده‌ایم و انتظار داشتیم که کارمندان، فامیل و بستگان را بسیج می‌کردندو در این صحنه حضور می‌یافتند.
وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی حمایت از ولایت و محکوم کردن این حادثه گفت: نیاز این است که حماسه‌ای دیگر آفرید‌.
این مسوول اظهار کرد: در هر جایی که اغتشاش وجود دارد نیروهای بسیجی در صحنه حضور یافته اند و این فتنه را در نطفه خنثی کرده‌اند.
نورایی نسب ابراز کرد: هر چند گرانی در جامعه وجود دارد اما با سهمیه بندی بنزین مبالغی در حساب ۶۰میلیون نفر واریز خواهد شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران به حضور پررنگ اقشار مردم و مسوولان در راهپیمایی حمایت از ولایت و محکوم کردن این حادثه تاکید کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277