تسنیم/مردم یاسوج برای حضور در راهپیمایی بزرگ حمایت از اقتدار و امنیت کشور در روز پنج‌شنبه 30 آبان‌ماه از ساعت 10 صبح در میدان هفت تیر لحظه شماری می‌کنند.
رضا صادقی جوان یاسوجی گفت: عده‌ای از روی عمد و عده‌ای متاسفانه به دلیل ندانم کاری در اغتشاشات اخیر خسارات زیادی را به اموال عمومی وارد کردند که در واقع بیشتر ضرر متوجه خود مردم است.
وی افزود: بدون شک جمهوری اسلامی از هر گونه اعتراض به حق و البته با طی شدن روال قانونی حمایت می‌کند و تاکنون مسئولان نظام بارها از جوانان خواستار تمرین مطالبه گری شده‌اند.
صادقی خاطرنشان کرد: عده‌ای ناخواسته و به بهانه سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین به خیابان‌ها آمده و از همان لحظه اول اقدام به تخریب اموال عمومی و آتش زدن بانک‌ها و برخی جایگاه‌های سوخت زدند و به نوعی با روان مردم بازی کردند، که این خود گناهی نابخشودنی است.
مرضیه راستگو دیگر دانشجوی یاسوجی با تاکید بر اینکه حضور در راهپیمایی در رد اغتشاشات به بهانه بنزین را وظیفه خود می‌دانم، خاطرنشان کرد: یقین دارم مردم ولایتمدار و با بصیرت یاسوج برگ زرین دیگری را در تاریخ پر افتخار این دیار ثبت می‌کنند.
دعوت بسیج رسانه برای حضور در راهپیمایی علیه اغتشاشگران
بسیج رسانه کهکیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای با دعوت از همه مردم استان برای شرکت در راهپیمایی بر علیه آشوبگران، از آمادگی کامل رسانه‌های استان برای پوشش و بازتاب حضور حماسی مردم خبر داد.
در بیانیه بسیج رسانه کهکیلویه و بویراحمد ضمن دعوت همه مردم استان برای شرکت در راهپیمایی پنج شنبه 30 آبان، آمده است؛ پس از اعلام شرایط جدید سهمیه بندی بنزین توسط دولت، عده‌ای با سواستفاده از مطالبات مردم، اقدام به قانون شکنی، تخریب اموال عمومی، اغتشاش گری و برهم زدن نظم عمومی نمودند که البته همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند صف مردم از اغتشاش گران جدا است.
در ادامه این بیانیه آمده است: دشمنان قسم خورده کشور که خود، پشت پرده به حاشیه کشاندن مطالبات مردمی بودند با استقبال و خشنودی از این اغتشاشات با برنامه ریزی و هدایت و فعال سازی عوامل خودفروخته داخلی خود آتش بیار این معرکه شدند، آن‌ها همچنین با استفاده از اشرار، کینه‌ورزان و انسان‌های نابابی که در این گونه رویدادها وارد میدان می‌شوند و نیز با سواستفاده از احساسات بخشی از جوانان که از روی هیجان با اینها همراهی می‌کنند موجب خسارت‌های فروان به اموال عمومی، بی نظمی و جان باختن یا زخمی شدن تعدادی از هموطنان و نیروهای انتظامی شدند.
در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است: اصحاب رسانه استان کهکیلویه و بویراحمد نیز با اعلام پشتیبانی از ولایت فقیه، ضمن این که انتظار دارند دولت و مجلس محترم به مشکلات و مطالبات مردمی رسیدگی نماید، صف مردم را از صف اغتشاشگران جدا دانسته و خواستار برخورد قاطع با آسیب‌زنندگان به اموال دولتی و عمومی، عوامل بی نظمی و اغتشاش هستند.
هم چنین در بند پایانی بیانیه آمده است: اصحاب رسانه کهکیلویه و بویراحمد با تشکر از تلاش‌ها و تدابیر همه عوامل امنیتی، نطامی و انتظامی کشور و به ویژه استان کهکیلویه و بویراحمد در برخورد قاطع با قانون شکنان و نیز حاکم کردن آرامش، نظم و قانون، از عموم مردم عزیز استان دعوت می‌کند در محکومیت اقدامات دشمن و عوامل خود فروخته آنان در اغتشاشات اخیر در راهپیمایی خودجوشی که روز پنج‌شنبه 30 آبان در استان برگزار می‌شود، شرکت فرمایند.
اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم انقلاب اسلامی همچون گذشته ضمن همراهی با دیگر اقشار مردم در این راهپیمایی حماسی، آماده پوشش و بازتاب گسترده این حضور حماسی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277