فارس/چند روز گذشته خبری مبنی بر منحل شدن شورای شهر کوت عبدالله در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد اما هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نکرد.
شهاب صدیقی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان در این رابطه گفت: انحلال شورای شهر کوت عبدالله به صورت رسمی به امورشهری استانداری اعلام نشده است.
زهرا حزباوی عضو شورای شهر کوت‌عبدالله نیز با رد خبر انحلال شورا اظهار کرد: شورای شهر کوت عبدالله از بدو شروع تا کنون هیچ زمانی غیرفعال نشد و خبر منتشر شده از سوی اطرافیان شهردار بوده است.
وی با بیان اینکه امروز شهردار کوت عبدالله با 5 رأی موافق استیضاح شد، گفت: به دلیل مسائل اخیری که در کشور به وجود آمده شرایط اطلاع رسانی به شکل گسترده را نداریم تا نتیجه استیضاح را به اطلاع شهروندان برسانیم.
این عضو شورای شهر افزود: کریم باوی مسئول فنی شهرداری کوت عبدالله به عنوان سرپرست شهرداری و محمد عبیاوی به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.
حزباوی در خصوص علت انتخاب سرپرست شهرداری، بیان کرد: محمد عبیاوی در حال حاضر شهردار بندرامام است و مراحل استعفا و روند اداری آن حدود یک ماه طول می‌کشد به همین دلیل تا سپری شدن این مدت، یک ماه برای معرفی شهردار کوت عبدالله باید صبر کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335