فارس/ احمد اسدی امروز درباره پیش‌بینی وضعیت جوی روزهای آینده آسمان مازندران اظهار کرد: روز گذشته همان‌گونه که انتظار داشتیم بیشترین بارش باران در غرب استان از نوشهر با 24 میلی‌متر و بیشترین برف هم از آلاشت با ارتفاع دو سانتی‌متر گزارش شد.
وی افزود: بیشینه دمای هوا هم طی 24 ساعت گذشته مربوط به گلوگاه با 14 درجه و کمینه دمای هوا مربوط به بلده با 6 درجه سانتی‌گراد زیر صفر بوده است.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: امروز با تقویت جریانات شمالی انتظار داریم در غرب استان گاهی شاهد بارندگی و در مناطق مرکزی و شرقی استان شاهد بارش‌های پراکنده باشیم که در ارتفاعات نیز بارش‌ها به‌صورت پراکنده و برف خواهد بود.
اسدی تصریح کرد: فردا آسمان مازندران کماکان نیمه‌ابری تا ابری به‌ویژه در غرب استان با بارش‌های پراکنده همراه خواهد بود.
وی اظهار کرد: از روز یک‌شنبه تا چهارشنبه با تضعیف جریانات شمالی و استقرار جوی نسبتا پایدار آسمان مازندران عمدتا صاف تا نیمه‌ابری گاهی همراه با افزایش موقتی ابر پیش‌بینی می‌شود.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران از لحاظ دمایی، یادآور شد: تا فردا هوا کماکان سرد خواهد بود و از روز یک‌شنبه تا چهارشنبه شب‌ها کماکان سرد اما در طول روز شاهد افزایش حداکثر دمای روزانه خواهیم بود.
اسدی در پایان گفت: دریای مازندران امروز و فردا به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9