فارس/وحید محمدی‌تبار در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی استان گفت: بارش‌ها در تمام نقاط استان آغاز شده و در محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج-سی سخت، یاسوج-مارگون و کاکان-اقلید بارش برف آغاز شده است.
مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در سایر محورها بارش به صورت باران است.ضمن اینکه به همراه داشتن تجهیزات ایمنی بخصوص زنجیر چرخ در محورهای برف گیر و کوهستانی الزامی است.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری دستگاه‌های مربوطه تمامی محورهای استان به جزء محور چرام به یاسوج در جوخانه که برای ایمنی بیشتر دیشب مسدود شد باز هستند.
همچنین اداره‌کل راهداری گچساران به مردم توصیه کرد با توجه به بارش شدید باران و هشدارهای هواشناسی در خصوص احتمال آبگرفتگی و ریزش سنگ در محل عبور جاده گچساران_باباکلان و بالعکس از مسیر سدچم شیر تنگ دربه وجود دارد لذا خواهشمند است مردم از سفر غیر ضروری پرهیز و در صورت سفر ضروری مسیر باباکلان چهار راه بی‌بی حکیمه زیدون گچساران و بالعکس را تا اطلاع ثانوی انتخاب نمایند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277