ایرنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: با توجه به ریزش نزولات جوی (برف و باران) از شب گذشته در استان، هیچ مشکلی در سطح راه‌های استان بوجود نیامده و تمام راه‌ها باز و تردد در آنها جریان دارد.
نورالله دلخواه با ذکر اینکه تمام راه های مواصلاتی استان باز هستند، اظهار داشت: با وجود ادامه بارندگی ها هم اکنون در محور چنارباشی جاده بدره - ایلام بارش پراکنده برف را شاهد هستیم که با تلاش عوامل راهداری و انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی، همه راه های اصلی، فرعی و روستایی این استان باز و تردد در آن ها در جریان است.
وی افزود: همچنین در برخی مسیرها چون محور خان کشته در میمه - ملکشاهی تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است و در گردنه قلاجه نیز مه آلودگی گزارش شده که انتظار می‌ رود رانندگان نکات ایمنی را رعایت کنند و بدون تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ در جاده ها تردد نکنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد: در برخی جاده‌ ها چون گردنه ها و جاده های کوهستانی و برف گیر که نیاز به نمک ‌پاشی بود این عملیات انجام شد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
دلخواه ادامه داد: در حال حاضر ۳۴ اکیپ راهداری (ثابت و سیار) در جاده های استان مستقر هستند و رفع مشکلات احتمالی، برف روبی و نمک پاشی نقاط مختلف جاده ای را بر عهده دارند.
وی تاکید کرد: هموطنان می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت راه ها بصورت شبانه روزی با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.
جاده‌های ایلام لغزنده است/ رانندگان با احتیاط حرکت کنند
رییس پلیس راه ایلام با بیان اینکه براثر نزولات جوی ، محورهای مواصلاتی استان لغزنده است از رانندگان خواست در حین تردد در این محورها با احتیاط حرکت کنند.
سرهنگ رضا همتی ‌زاده گفت: ماموران پلیس راه در تمامی محورهای مواصلاتی حضور دارند و تردد رانندگان را رصد و در صورت تخلف، اعمال قانون خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a