پایگاه خبری پلیس/ با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان 7 هزار متر پارچه قاچاق به ارزش 4 میلیارد و 104 میلیون ریال در مشهد کشف و 3 فرد سودجو به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ جواد شفیع زاده در تشریح این خبر، گفت: در راستای اجرای طرح های مستمر مبارزه با قاچاق کالا و در پی دریافت خبری مبنی بر این که چند فرد سودجو قصد انتقال مقدار زیادی پارچه را به صورت قاچاق دارند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرپرست پلیس آگاهی خراسان رضوی افزود: کارآگاهان اکیپ یکم اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در این عملیات ضربتی با تحقیقات گسترده وارد عمل شده و افراد سودجو در این رابطه را شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.
سرهنگ شفیع زاده گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی 3 فرد سودجو را تحت نظر قرار دادند و با اقدامات نامحسوس، متهمان را قبل از ورود محموله پارچه به بازارهای روز در مشهد دستگیر کردند.
وی خاطرنشان کرد: پلیس در بازرسی از 3 دستگاه خودرو توقیف شده از متهمان قریب 7 هزار متر پارچه قاچاق کشف کرد.
سرپرست پلیس آگاهی استان خراسان رضوی گفت: با بررسی های به عمل آمده ارزش اموال کشف شده توسط کارشناسان 4 میلیارد و 104 میلیون ریال برآورد شده و خودروهای متهمان به پارکینگ انتقال و تحقیقات با دستور مقام قضائی ادامه دارد.