تسنیم / محمد پیروزمنش در گفت‌وگویی در قم، با انتقاد از مشکلات موجود در هیئت جانبازان و معلولان استان، اظهار داشت: هیئت جانبازان و معلولان استان با توجه به تعداد رشته‌های مختلفی که تحت پوشش خود دارد هیچ‌گونه سرویس ایاب و ذهاب برای ورزشکاران خود ندارد.
رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان قم گفت: به تمام ادارات و ارگان‌های استان اعم از استانداری، شهرداری، فرمانداری و غیره مراجعه و از این موضوع انتقاد کرده‌ایم اما هیچ‌کدام قادر به حل مشکل ما نبودند.
وی درباره پاسخ دستگاه‌های استان، توضیح داد: متأسفانه تنها پاسخی که شنیده می‌شود، این بوده که میگویند چون هیئت زیر مجموعه اداره ما نیست سهمیه ماشین به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد و منع دارند، حتی در سال گذشته مدیرکل وقت اداره ورزش بنا بود یک دستگاه ماشین به هیئت جانبازان بدهد که طرح آن نیمه‌تمام ماند.
پیروزمنش با بیان اینکه هیئت جانبازان هیچ مدرسه و خانه اختصاصی ندارد، گفت: ما باید خودمان به سراغ ورزشکاران رفته و استعدادیابی کنیم که متأسفانه همین موضوع سبب شده تا جمعیت کمی داشته باشیم اما پس از مدتی به علت آنکه رفت‌وآمد برای ورزشکاران ما دشوار است از ورزش فاصله می‌گیرند.
رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان قم عنوان کرد: در شرایط اقتصادی فعلی که خانواده‌ها در فشار بوده کمتر کسی قادر به گرفتن تاکسی و سرویس اختصاصی هستند، که البته همین امر سبب ریزش ورزشکاران ما شده است.
به گفته وی، بهزیستی استان اعلام کرده خودروهای خود را واگذار کرده و قادر به سرویس‌دهی نیست، از سویی دیگر هم هیئت‌های ورزشی مجموعه‌هایی هستند که بودجه و حتی آورده مالی برای پرداخت به ورزشکاران خود ندارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99